Deutschland England Russland         Kasachstan Weissrussland Ukraine Bulgarien Slowakei Tschechien Rumänien Moldavien Polen Serbien

Кар’єра, робота та вакансії у Східній Європі та Росії

Шановні кандидати та кандидатки!

Хочемо щиро привітати вас від імені «SCHERL & PARTNER» на нашому офіційному сайті вакансій та подякувати Вам за те, що Ви завітали до нас.

Тепер хотілося б відрекомендуватись Вашою рідною мовою.

Так само, як і у наші замовники, ми надаємо перевагу довгостроковим стосункам, тому наші клієнти пропонують Вам не можливість заробити, а стабільне працевлаштування в серйозній та визнаній фірмі з перспективою кар’єрного зростання.

Запорукою ефективної кадрової консультації є безпосередній контакт з людьми. Особливо актуально це у тому випадку, якщо йдеться про посаду фахівця або керівника, де фактором ґрунтовної та успішної співпраці окрім професійних здібностей є властивості характеру.

Виходячи з цього переконання, компанія «SCHERL & PARTNER» з 1997 року консультує та працевлаштовує переважно кандидатів, що проживають в країнах Східної Європи, в німецькомовних підприємствах з Німеччині, Австрії та Швейцарії, які є активними гравцями на ринках Росії та Східної Європи. Поряд з Російською Федерацією регіональні осередки нашої діяльності знаходяться в Україні, Болгарії, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Білорусі та Сербії. На ринку Азії ми також присутні, наприклад, в Казахстані. Компанія «SCHERL & PARTNER» представлена філіалами в Москві та Києві, які тісно співпрацюють з головним офісом, що знаходиться в Празі.

Компанія «SCHERL & PARTNER» вже понад 10 років присвячує себе переважно класичним галузям кадрової консультації, в першу чергу йдеться про кваліфікований прямий пошук (рекрутерство) та підбір фахівців на посади керівників, комерсантів та менеджерів.

Через те, що наші клієнти бажають мати та шукають менеджерів середнього та вищого рівня (Директорів, керівників підприємства, керівників філіалів, керівників відділів, менеджерів по роботі з ТОП-клієнтами, територіальних менеджерів з продажу, бухгалтерів, інженерів, керівників виробництва, спеціалістів з урахування витрат, фінансів, управління якістю, маркетингу, діловодства та логістики), які добре володіють німецькою або англійською мовами, відповідно ми пропонуємо Вашій увазі версію нашого порталу вакансій та біржи праці німецькою та англійською.

Хотілося б попросити Вас з повагою та розумінням поставитись до цієї обставини.

На нашій веб-сторінці вакансій www.kariera.info Ви знайдете більшість наших актуальних пропозицій:

німецькою мовою за адресою
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

англійською мовою за адресою
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

тілося б попросити Вас зареєструватись на нашому порталі вакансій.

Це дасть Вам можливість повідомити нам докладніше про свої кар’єрні цілі та побажання.

Кандидати, для яких іноземною мовою є німецька, можуть зареєструватись та подати заяву за адресою: http://job.kariera.info/jb/shop/de/content/start.htm

Кандидати, для яких іноземною мовою є англійська, можуть зареєструватись та подати заяву за адресою: http://job.kariera.info/jb/shop/en/content/start.htm

Наполегливо просимо Вас не присилати нам атестати, копії рекомендацій, закордонних паспортів, дозволи на проживання і подібні документи.

На першому етапі окрім реєстрації на сайті дуже важливо надати змістовне резюме разом із переконливим супровідним листом/мотиваційним листом. Ви також можете надіслати нам свою біографію разом з мотиваційним листом на адресу електронної пошти ( kariera@scherl-partner.com).Повідомте нас не тільки про Ваші сильні сторона та те, що Ви вмієте, а й сповістіть нас у Вашому мотиваційному листі про Ваші конкретні бажання і уявлення!

На Ваші додаткові запитання ми з радістю відповімо у будь-який час за номером нашого головного офісу в Празі: +420-724-205 616, в Москві: +7-495-642 43 93 та в Києві: +380- 50-462 63 44. .

Характерною рисою нашого стилю роботи є особистий контакт з усіма зацікавленими сторонами: як з вами, шановний пошукач, так, звісно, і з нашими замовниками. Глибоке знання ринку, вірне розуміння природи людини, структурований підхід та висока гнучкість, а також орієнтація на кожен конкретний випадок є гарантом серйозного консалтингу та успішного пошуку робочого місця.

Додаткову інформацію про компанію «SCHERL & PARTNER», наш підхід та стиль роботи німецькою та російською мовами Ви знайдете в двох презентаціях в Інтернеті за адресами www.scherl-partner.com та www.evropa.info .

Будьте впевнені в компетентності, відкритості та довірчому стилі нашої роботи!

Ми це гарантуємо та з нетерпінням чекаємо на Ваші резюме.

«SCHERL & PARTNER»

Чесна і компетентна кар’єрна консультація та підбір персоналу