Deutschland England Russland         Kasachstan Weissrussland Ukraine Bulgarien Slowakei Tschechien Rumänien Moldavien Polen Serbien

Kariéra, zaměstnání & nabídka volných pracovních míst ve východní Evropě a v Rusku

Vážený uchazeči, vážená uchazečko!

Jménem společnosti SCHERL & PARTNER bychom Vás rádi srdečně přivítali na naší stránce pro uchazeče a poděkovali Vám za Vaši návštěvu naší stránky.

Na tomto místě bychom se Vám chtěli představit ve Vašem mateřském jazyce.

Jak u nás, tak i u našich zákaz´níků je vše založeno dlouhodobě, a proto u našich mandantů také nenaleznete jen přechodné zaměstnání, ale stabilní pracovní místo u seriózní a uznávané firmy s perspektivou a možnostmi kariérního postupu.

Efektivní personální poradenství je založeno na přímém mezilidském kontaktu. To platí zvláště v případě, kdy se jedná o obsazování odborných nebo vedoucích pozic, kde jako faktory intenzivní, úspěšné spolupráce působí vedle profesionálních schopností také charakterové vlastnosti.

Na základě tohoto přesvědčení provádí společnost SCHERL & PARTNER poradenství a od roku 1997 zprostředkovává mezinárodním firmám z německy mluvících zemí, jako jsou Německo, Rakousko a Švýcarsko, které jsou aktivní na trzích v Rusku a ve východní Evropě, převážně kandidáty, kteří žijí ve svých východoevropských rodných zemích. Regionálními těžišti naší činnosti jsou vedle Ruské federace především Ukrajina, Bulharsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Bělorusko a Srbsko. Působíme také v Asii, například v Kazachstánu. Zde je společnost SCHERL & PARTNER zastoupena prostřednictvím poboček v Moskvě a Kyjevě, které úzce spolupracují s centrálou v Praze.

Společnost SCHERL & PARTNER se již více než 10 let věnuje hlavně klasickým oblastem personálního poradenství, a zde především kvalifikovanému přímému hledání (head-hunting) a zprostředkování specializovaných odborníků na vedoucí, prodejní a manažerské pozice.

Na základě skutečnosti, že si naši zákazníci přejí a hledají pro střední a vyšší management spolupracovníky (ředitele, jednatele, vedoucí poboček, vedoucí oddělení, key account managery, area sales managery, účetní, techniky, vedoucí výroby, specialisty na controlling, finance, management kvality, marketing, officemanagement a logistiku, lékař, doktor) s dobrými znalostmi německého nebo anglického jazyka, jsou Vám náš portál pro uchazeče a naše burza pracovních míst také k dispozici pouze v německé a anglické verzi.

Chtěli bychom Vás poprosit, abyste tuto okolnost respektovali a akceptovali.

Na naší stránce pro uchazeče www.kariera.info naleznete převážnou část našich aktuálních nabídek volných pracovních míst:

v německém jazyce na adrese
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

v anglickém jazyce na adrese
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

Rádi bychom Vás požádali, abyste se na našem portálu pro uchazeče zaregistrovali. Tím se Vám také nabídne možnost sdělit nám podrobné údaje o svých kariérních cílech a pracovních přáních.

Uchazeči, jejichž cizím jazykem je němčina, se registrují a ucházejí na adrese: http://job.kariera.info/jb/shop/de/content/start.htm

Uchazeči, jejichž cizím jazykem je angličtina, se registrují a ucházejí na adrese: http://job.kariera.info/jb/shop/en/content/start.htm

Zdržte se prosím zasílání nebo připojování vysvědčení, kopií doporučujících dopisů, kopií cestovních pasů a povolení k pobytu a tak dále.

Na začátku je kromě registrace důležitý v první řadě Váš obsažný životopis, doprovázený přesvědčivým průvodním/motivačním dopisem. Svůj životopis s motivačním dopisem nám můžete snadno poslat také odděleně e-mailem (na adresu: kariera@scherl-partner.com).Nesdělujte nám pouze své silné stránky a to, co umíte, ale řekněte nám ve svém motivačním dopisu také to, co si konkrétně přejete a představujete!

Pro telefonické dotazy jsme Vám rádi a kdykoliv k dispozici prostřednictvím naší hlavní kanceláře v Praze – tel.: +420-724-205 616, kanceláře v Moskvě – tel. +7-495-642 43 93 a v Kyjevě – tel. +380-44-240 63 44.

Pro náš způsob práce je určující osobní kontakt se všemi zúčastněnými, tedy i s Vámi, vážený uchazeči, a samozřejmě také s našimi zákazníky. Ve spojení s důkladnými znalostmi trhu, zdravým rozumem a znalostí lidí, strukturovaným jednáním, vysokou flexibilitou a zaměřením na jednotlivé případy je to záruka seriózního poradenství a úspěšného zprostředkování.

Další informace o společnosti SCHERL & PARTNER a našem způsobu práce a jednání naleznete v německém a ruském jazyce v obou našich prezentacích na internetu na adresách www.scherl-partner.com a www.evropa.info

Buďte si jisti, že pracujeme kompetentně, velmi diskrétně a s důvěrou!

Za to ručíme a těšíme se na Vaši žádost o místo.

SCHERL & PARTNER

Slušné a kompetentní kariérní poradenství & personální zprostředkování