Deutschland England Russland         Kasachstan Weissrussland Ukraine Bulgarien Slowakei Tschechien Rumänien Moldavien Polen Serbien

Kariéra, joby & ponuky pracovných miest vo Východnej Európe a Rusku

Vážený uchádzač o prácu, vážená uchádzačka o prácu!

V mene SCHERL & PARTNER Vás srdečne vítame na našej stránke pre uchádzačov o prácu a ďakujeme Vám za navštívenie našej stránky.

Na tomto mieste by sme sa Vám radi predstavili vo Vašom materinskom jazyku.

U nás ako aj u našich zadávateľov je všetko dlhodobo plánované a preto nenájdete u našich mandantov joby, ale stabilné pracovné miesto v serióznej a uznávanej firme s perspektívou a postupovými a kariérnymi možnosťami.

Efektívne personálne poradenstvo žije z priameho kontaktu s ľuďmi. To platí predovšetkým vtedy, keď ide o obsadenie odborných a vedúcich pozícií, kde okrem profesionálnych schopností pôsobia aj charakterové vlastnosti ako faktory trvalej, úspešnej spolupráce.

Na báze tohto presvedčenia SCHERL & PARTNER poskytuje poradenstvo a sprostredkováva od roku 1997 prevažne uchádzačov, ktorí majú svoje bydlisko vo svojich východoeurópskych krajinách, pre medzinárodné podniky z nemecky hovoriaceho zahraničia ako Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko, ktoré sú aktívne na trhoch Ruska a východnej Európy. Regionálnymi ťažiskami našej činnosti sú okrem Ruskej federácie predovšetkým Ukrajina, Bulharsko, Poľsko, Česko, Slovensko, Rumunsko, Bielorusko a Srbsko. Aj v Ázii, ako napríklad v Kazachstane, sme činní. Tam je SCHERL & PARTNER zastúpený organizačnými zložkami v Moskve a Kyjeve, ktoré úzko kooperujú s centrálou v Prahe.

Už viac ako 10 rokov sa SCHERL & PARTNER venuje hlavne klasickým oblastiam personálneho poradenstva, a tu predovšetkým kvalifikovanému priamemu hľadaniu (headhunting) a sprostredkovaniu špecializovaných odborníkov pre vedúce, odbytové a manažérske pozície.

Na základe skutočnosti, že si naši zákazníci pre stredný a vyšší manažment želajú a hľadajú pracovníkov (riaditeľ, konateľ, vedúci pobočky, vedúci oddelenia, key account manager, area sales manager, účtovník, technik, vedúci výroby, špecialisti pre controlling, financie, riadenie kvality. marketing, office management a logistika, lekár, doktor) s dobrými znalosťami nemeckého alebo anglického jazyka, je Vám náš portál pre uchádzačov a naša burza jobov k dispozícii len v nemeckej a anglickej verzii.

Chceli by sme Vás požiadať, aby ste túto okolnosť rešpektovali a akceptovali.

Na našej stránke pre uchádzačov www.kariera.info nájdete veľkú časť našich aktuálnych ponúk pracovných miest:

v nemeckom jazyku na
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

v anglickom jazyku na
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

Radi by sme Vás požiadali, aby ste sa na našom portáli pre uchádzačov zaregistrovali. Týmto sa Vám dáva možnosť, aby ste nám oznámili podrobné údaje o Vašich kariérnych cieľoch a profesijných želaniach.

Uchádzači s nemčinou ako cudzím jazykom sa zaregistrujú a uchádzajú na: http://job.kariera.info/jb/shop/de/content/start.htm

Uchádzači sa angličtinou ako cudzím jazykom sa zaregistrujú a uchádzajú na: http://job.kariera.info/jb/shop/en/content/start.htm

Nezasielajte ani neprikladajte prosím vysvedčenia a diplomy, kópie doporučujúcich listov, kópie cestovných pasov a povolenia k pobytu a tak ďalej.

Okrem registrácie je na začiatku dôležitý v prvom rade Váš životopis, obsahujúci všetky dôležité údaje, sprevádzaný presvedčivým listom/motivačným listom. Váš životopis s motivačným listom nám môžete samozrejme zaslať aj osobitne e-mailom (na: kariera@scherl-partner.com).Dajte nám vedieť nielen o Vašich silných stránkach a o tom, čo viete, ale vo Vašom motivačnom liste nám tiež povedzte, čo si konkrétne želáte a predstavujete!

Pre telefonické otázky sme Vám v našej hlavnej kancelárii v Prahe radi a kedykoľvek k dispozícii na +420-724-205 616, v Moskve na +7-495-642 43 93 a v Kyjeve na +380-44-240 63 44.

Pre náš spôsob práce je typický osobný kontakt so všetkými zúčastnenými, teda s Vami, vážený uchádzač, a samozrejme aj s našimi zákazníkmi. Spolu so solídnym poznaním trhu, zdravým rozumom a znalosťou ľudí, štruktúrovaným postupom, vysokou flexibilitou a orientáciou na konkrétny prípad je to zárukou seriózneho poradenstva a úspešného sprostredkovania.

Ďalšie informácie v nemeckom a ruskom jazyku o SCHERL & PARTNER a našom spôsobe práce a postupovania nájdete na našich dvoch prezentáciách na internete na www.scherl-partner.com a www.evropa.info .

Uisťujeme Vás, že pracujeme kompetentne, veľmi diskrétne a dôverne!

Za tým si stojíme a tešíme sa na Vaše uchádzanie sa o prácu.

SCHERL & PARTNER

Férové a kompetentné kariérne poradenstvo & personálne sprostredkovanie