Deutschland England Russland         Kasachstan Weissrussland Ukraine Bulgarien Slowakei Tschechien Rumänien Moldavien Polen Serbien

Kariera i oferty pracy w Europie Wschodniej i Rosji

Szanowny Kandydacie, Szanowna Kandydatko!

W imieniu firmy SCHERL & PARTNER chcielibyśmy Państwa serdecznie powitać na stronie internetowej dla kandydatów i jednocześnie podziękować Państwu za jej odwiedzenie.

W tym miejscu chcielibyśmy się przedstawić w Państwa ojczystym języku.

Ponieważ wspólnie z naszymi zleceniodawcami opieramy się na planach długoterminowych, nie znajdą Państwo u naszych klientów jedynie dorywczego zajęcia, ale stabilne miejsce pracy w poważnej i uznanej firmie z perspektywami oraz możliwościami zdobycia awansu i kariery.

Efektywne doradztwo personalne opiera się na bezpośrednim kontakcie z człowiekiem. Zasada ta obowiązuje przede wszystkim tam, gdzie chodzi o obsadzenie eksperckich i kierowniczych stanowisk, które oprócz wiedzy i umiejętności fachowych, wymagają także określonych cech charakteru, jako czynników warunkujących długotrwałą i owocną współpracę.

Opierając się na takim założeniu SCHERL & PARTNER od 1997 r. zajmuje się doradztwem i pośrednictwem pomiędzy kandydatami zamieszkującymi głównie w swoich ojczystych krajach Europy Wschodniej oraz międzynarodowymi przedsiębiorstwami, pochodzącymi z krajów niemieckojęzycznego obszaru językowego, jak Niemcy, Austria i Szwajcaria, które prowadzą aktywną działalność na rynkach Federacji Rosyjskiej oraz Europy Wschodniej. Poza Federacją Rosyjską działamy również na rynkach regionalnych, jak na Ukrainie, w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Białorusi oraz w Serbii. Naszą działalność prowadzimy także w Azji, jak np. w Kazachstanie. SCHERL & PARTNER posiada tam przedstawicielstwa w Moskwie i Kijowie, które ściśle współpracują z centralą w Pradze.

Od ponad 10 lat SCHERL & PARTNER zajmuje się głównie klasycznymi obszarami doradztwa personalnego, a przede wszystkim bezpośrednim wyszukiwaniem wykwalifikowanych pracowników (Head-Hunting) oraz pośrednictwem specjalistów na stanowiska kierownicze, dystrybucyjne i menadżerskie.

Ze względu na to, że nasi klienci poszukują pracowników zarządzających średniego i wyższego stopnia (dyrektor, dyrektor naczelny, dyrektor oddziału, kierownik działu, Key-Account-Manager, Area-Sales-Manager, księgowy, technik, kierownik produkcji, specjaliści ds. controllingu, finansów, zarządzania jakością, marketingu, zarządzania biurem oraz logistyki, Lekarz, doktor) z dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego, nasz portal dla kandydatów oraz giełda pracy są dostępne wyłącznie w wersji niemiecko- i angielskojęzycznej.

Dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość i akceptację naszych warunków.

Na naszej stronie dla kandydatów www.kariera.info znajdą Państwo większość naszych aktualnych ofert pracy:

w języku niemieckim pod adresem
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

w języku angielskim pod adresem
http://www.kariera.info/stellenmarkt.htm

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się na naszym portalu dla kandydatów. Dzięki temu będą Państwo mieli możliwość poinformować nas o swoich celach i życzeniach zawodowych.

Rejestracja i rekrutacja dla kandydatów posługujących się językiem niemieckim:
http://job.kariera.info/jb/shop/de/content/start.htm

Rejestracja i rekrutacja dla kandydatów posługujących się językiem angielskim:
http://job.kariera.info/jb/shop/en/content/start.htm

Prosimy nie przysyłać i nie dołączać dyplomów, świadectw, kopii listów polecających, paszportów, pozwoleń na pobyt itp.

Oprócz rejestracji, najważniejszy będzie w pierwszej kolejności Państwa życiorys wraz z przekonywającym pismem przewodnim/listem motywacyjnym. Życiorys z listem motywacyjnym mogą Państwo również przesłać osobno na adres e-mail ( kariera@scherl-partner.com ). W Państwa liście motywacyjnym prosimy odnieść się nie tylko do Państwa mocnych stron i umiejętności, ale także uwzględnić Państwa konkretne życzenia odnośnie przyszłej pracy!

W razie pytań telefonicznych zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszej centrali w Pradze pod nr tel.: +420-724-205 616, w Moskwie: +7-495-642 43 93 oraz w Kijowie: +380-44-240 63 44.

Charakterystyczny dla naszego sposobu pracy jest osobisty kontakt ze wszystkimi stronami, czyli z Państwem, szanowni Kandydaci oraz oczywiście z naszymi klientami. Nasza gruntowna znajomość rynku, zdrowy rozsądek i znajomość ludzi, uporządkowane postępowanie, duża elastyczność oraz indywidualne podejście są gwarantem profesjonalnego doradztwa i skutecznego pośrednictwa.

Dalsze informacje w języku niemieckim i rosyjskim na temat SCHERL & PARTNER oraz sposobu naszej pracy znajdą Państwo w naszych prezentacjach internetowych pod adresem www.scherl-partner.com oraz www.evropa.info .

Zapewniamy Państwa, że pracujemy kompetentnie, bardzo dyskretnie i w pełnym zaufaniu!

Cieszymy się na Państwa zgłoszenie!

SCHERL & PARTNER

Uczciwe i kompetentne doradztwo zawodowe & pośrednictwo personalne